PRODEJ NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU

NOVÉ POPTÁVKY

BYTY PRODEJ

BYTY, RODINNÉ DOMY - PRONÁJEM

RODINNÉ DOMY PRODEJ

CHATY, CHALUPY PRODEJ

POZEMKY PRODEJ

NEBYTOVÉ PROSTORY PRONÁJEM

REKLAMNÍ PLOCHY

KOMERČNÍ NEMOVITOSTI PRODEJ, GARÁŽE

PRODÁNO

PRONAJATO

VLOŽIT NEMOVITOST - CHCI PRODATRealitní a finanční kancelář RIVA Reality Plzeň

Villa Vir - ostrov Vir - Chorvatsko je v našem vlastnictví

Celoroční ubytování v soukromí, v krásné,nové vile na ostrově Vir v Chorvatsku.

Stránky ubytovani ostrov Vir naleznete na http://www.villavir.cz/

Více infokolin@riva-reality.cz

Villa Vir má kategorizaci 4 hvězdičky.

Vila s venkovním bazénem, se nachází nedaleko od centra ostrova Vir, 20 km od Zadaru. Klidné prostředí a překrásná příroda přitahuje mnoho rodin, ale také milovníky sportu.

Na ostrově Vir, nedaleko od centra se nachází Villa Vir. Klidné prostředí a překrásná příroda přitahuje mnoho rodin, ale také milovníky sportu. Četné stezky jsou vhodné k aktivní dovolené a dlouhým procházkám v přírodě. Villa Vir se skládá ze zcela vybavené kuchyně, jídelního koutu, obývacího pokoje, vše spojeno v jedné místnosti, dále jsou v objektu tři moderně vybavené ložnice, tři koupelny a tři terasy. Jedna ložnice je vybavena jako studio a to s manželskou postelí, rozkládací pohovkou, kuchyňským koutem s ledničkou, indukční deskou a toaletou. Pokoj má přímý vstup na terasu.
Další ložnice má jednu rozkládací postel a přes chodbu vstup na velkou terasu. Třetí ložnice má manželskou postel a přímý vstup na terasu. V obývacím pokoji je rozkládací sedací souprava . Ubytovat lze 8-10 osob. Všechny ložnice a obývací pokoj jsou vybaveny satelitním rozvodem a klimatizací.
Internet - WIFI je dostupný zdarma v celém objektu. Ve vile máte k dispozici myčku, kávovar, mikrovlnou troubu, troubu, dvě ledničky, sejf apod.
Venkovní bazén a terasa s lehátky jsou perfektním místem pro opalování a relax. Vedle bazénu najdete i venkovní sprchu. Grilování na plynnovém grilu je vhodným místem k přípravě tradičních dalmátských receptů . Ze všech teras se nabízí překrásný výhled do přírody a zeleň a z horní terasy je výhled na pohoří Velebity
Parkování je přímo na pozemku u domu, zde můžete zaparkovat dva automobily během své dovolené. Před domem na ulici je možno parkovat další dvě auta.

Ubytování v Chorvatsku-ostrov Vir Ubytování v Chorvatsku-ostrov Vir

Ubytování v Chorvatsku-ostrov Vir Ubytování v Chorvatsku-ostrov Vir Ubytování v Chorvatsku-ostrov Vir

Ubytování v Chorvatsku-ostrov Vir Ubytování v Chorvatsku-ostrov Vir Ubytování v Chorvatsku-ostrov Vir

Realitní kancelář Riva Reality Plzeň, Malická 12, http://www.riva-reality.cz/

vondrák
Realitní komora České Republiky