PRODEJ NEMOVITOSTÍ - CHORVATSKO - REALITY

apartmany 1+1, 1+kk

apartmany 2+1, 2+kk

apartmany 3+1, 3+kk

apartmany 4+1, 4+kk

apartmány 5 +1, 5+kk

Rodinné domy, vily,Chorvatsko

Pozemky Chorvatsko

Komerční nemovitosti-Chorvatsko

NOVÉ POPTÁVKY

BYTY PRODEJ

BYTY, RODINNÉ DOMY - PRONÁJEM

RODINNÉ DOMY PRODEJ

CHATY, CHALUPY PRODEJ

POZEMKY PRODEJ

NEBYTOVÉ PROSTORY PRONÁJEM

REKLAMNÍ PLOCHY

GARÁŽE A KOMERČNÍ NEMOVITOSTI PRODEJ

PRODÁNO

PRONAJATO

VLOŽIT NEMOVITOST - CHCI PRODATRealitní a finanční kancelář RIVA Reality Plzeň

Prodej nemovitostí, realit v Chorvatsku - Severní Dalmácie

Prodej nemovitostí v Chorvatsku - Severní Dalmácie - RK RIVA specialista na ostrov VIR. Nejvíce nemovitostí máme na krásném ostrově Vir, který je spojen s pevninou mostem, nachází se 30 km od dálnice a 30 km od letiště a 25 km od Zadaru.


NÁKUP REALIT V CHORVATSKU


Nákup realit v Chorvatsku je odlišný než v České republice. Kupovanou nemovitost je potřeba důkladně prověřit a zajistit všechny potřebné dokumenty. Některé prodávané nemovitosti jsou nezřídka bez potřebné dokumentace. I z tohoto důvodu se při nákupu nemovitostí na Jadranu nedoporučuje provádět koupi na vlastní pěst nebo prostřednictvím náhodně vybraných místních občanů nebo realitních zprostředkovatelů. Chcete-li předejít možným komplikacím, využijte při nákupu nemovitosti v Chorvatsku služeb naší realitní kanceláře, která se postará o prověření nemovitosti i kompletní právní servis.

V NABÍDCE MÁME CCA 300 NEMOVITOSTÍ.
Všechny neinzerujeme.
ZADEJTE NÁM VAŠI PŘEDSTAVU A CENU, MY VÁM ZPRACUJEME NABÍDKU VČETNĚ FOTOGRAFIÍ NA MÍRU.PRODEJ NEMOVITOSTÍ - CHORVATSKO - REALITY PRODEJ NEMOVITOSTÍ - CHORVATSKO - REALITY PRODEJ NEMOVITOSTÍ - CHORVATSKO - REALITY PRODEJ NEMOVITOSTÍ - CHORVATSKO - REALITYSOUČASNÉ CENY REALIT V CHORVATSKU


Ceny nemovitostí v Chorvatsku v posledních letech výrazně rostou. Ale drží se stále na přijatelné úrovni oproti jiným zemím. Převážná většina kupujících si zde nemovitosti pořizuje především za účelem vlastního trávení volného času. Vzhledem k současné situaci na realitním trhu a rychle ubývajícím volným pozemkům v nejtěsnější blízkosti moře, může být koupě rezidenční nemovitosti v Chorvatsku výhodnou investicí.

Se vstupem Chorvatska do Evropské unie, se vlastníkům realit v Chorvatsku otevřely možnosti k získání zajímavého výnosu z případného dalšího pronájmu nemovitosti.POPLATKY SPOJENÉ S KOUPÍ NEMOVITOSTI V CHORVATSKU :

PROVIZE REALITNÍ KANCELÁŘI

ve výši 3% z kupní ceny + DPH. (Chorvatské realitní kanceláře mohou mít provizi až 6%.)
Pokud si vyberete nemovitost z nabídky Riva reality nebo našeho obchodního partnera v Chorvatsku, nemusíte se obávat "dvojité provize" .
Provize je vždy jedna a to ve výši 3 % + DPH z kupní ceny nemovitosti .

POPLATKY

Poplatky za právní a notářské služby 1%+ DPH z kupní ceny nemovitosti.

DAŇ

Daň z převodu nemovitosti ve výši 4% z kupní ceny nemovitosti od 1.1.2017- (bývala 5%) .

OBCHODNÍ SPOLEČNOST

V případě, že nemovitost kupujete od obchodní společnosti, platíte pouze 4% z ceny pozemku. Tím pro Vás končí veškeré závazky vůči státu a v dalších letech daň z nemovitosti neplatíte !

CHORVATSKÝ TRH

Trh s nemovitostmi dokonale známe. Pomůžeme zejména s výběrem konkrétní nemovitosti. V případě koupě pozemku pomůžeme s výstavbou nemovitosti s již ověřenými místními firmami.

REKONSTRUKCE

Pomůžeme s rekonstrukcí koupeného bytu, domu.

Naše Realitní kancelář má spolupracovníky v Chorvatsku konkrétně v Zadaru a na ostrově Vir, kde jsou větší část roku makléři Riva reality.

POSKYTNEME VÁM TYTO SLUŽBY:

1. Z naší databáze chorvatských realit Vám pomůžeme vybrat tu pravou nemovistost pro Vás, dle vašich požadavků.
2. Jsme připraveni zajistit prohlídky vámi vybraných nemovitostí buď s makléřem RK Riva nebo makléřem spolupracující RK v Chorvatsku, se kterou máme uzavřenu smlouvu o spolupráci.
V případě koupě nemovitosti se nemusíte obávat "dvojité provize".
Provize je vždy jedna a to ve výši 3 % +DPH + 1 % + DPH za právní servis .
3. Pomůžeme Vám se zajištěním ubytování nebo s jeho rezervací po dobu prohlídek .
4. Zajistíme Vám prohlídky Vámi vybraných nemovitostí z našeho webu. V případě, že si nevyberete při prohlídce nemovitost, budou Vám naši zahraniční partneři připraveni ukázat nabídky podobných nemovitostí.
5. V souladu s legislativou dané země Vám zajistíme právní zastoupení. Zajistíme zastupování při koupi nemovitosti u notáře.
Pomůžeme se zajištěním i založením účtu, přihlášení u místních úřadů (daňová registrace), zkontrolujeme právní stav nemovitosti a zajistíme její převod na katastru.
6. Ke koupi nemovitosti je nutné mít tzv. OIB - daňového identifikačního číslo.
Zajistíme pro Vás podání žádosti na místní úřad o přidělení daňového identifikačního čísla OIB v Chorvatsku.
7. Zajistíme Vám tlumočení při prohlídkách a vždy zajistíme překlad smluvní dokumentace.
8. Zajistíme rekonstrukci Vámi zakoupené nemovitosti. Spolupracujeme se stavební firmou v místě.
9. Pomůžeme zajistit správu nemovitosti – dle typu nemovitosti, který si vyberete, Vám náš zahraniční partner zajistí firmu zabývají se právou nemovitostí, která s Vámi uzavře smlouvu o správě nemovitosti, pokud správu nevykonává sám.
Nemovitost si můžete zablokovat pro svoji dovolenou, během volných týdnů ji můžete nabídnout ke krátkodobému pronájmu, jehož výnos je výrazně vyšší než pronájem dlouhodobý. Investice se Vám tak může vrátit v řádu několika let.
10. V případě zájmu o pronájem nemovitosti – dle typu nemovitosti, který si vyberete, Vám pomůžeme zprostředkovat renomovanou firmu zabývající se pronájmem nemovitostí.
11. Poskytujeme poradenství při zajištění hypotéky. V současnosti není problém pro českou fyzickou osobu získat úvěr na nemovitost v Chorvatsku.
12. Poradenství a konzultace odborného pracovníka naší realitní kanceláře po celou dobu nákupu zahraniční nemovitosti.
13. Některé banky v České republice jsou schopny poskytnout hypotéku na koupi nemovitosti v zahraničí ( pouze v rámci EU, což Chorvtasko je v EU) ovšem s jedním rozdílem. České banky nejsou schopné vzít zástavu ve formě kupované nemovitosti v zahraničí, ale vyžadují zástavu ve formě jiné nemovitosti, která se nachází na území CZ.
Riva reality je Vám samozřejmě nápomocná při jednání s bankou a dodání potřebných dokumentů a pomůže zajistit získání hypotéky.

Makléřka a hypotéční poradce Eva Kolínová, Vám podá veškeré informace .

JAK PROBÍHÁ KUPNÍ PROCES ?


Občané České republiky mohou nakupovat nemovitosti, vyjma zemědělské půdy, lesů a chráněných oblastí nebo pozemků v přírodní rezervaci, v Chorvatsku za stejných podmínek jako Chorvaté. Češi mohou nakupovat i na právnickou osobu se sídlem v ČR.
Nemovitosti v Chorvatsku jsou inzerovány v EUR .

Po výběru nemovitosti je potřeba nejprve získat daňové identifikační číslo (OIB). Dále se postupuje v těchto krocích:

Uzavře se rezervační smlouva nebo smlouva o smlouvě budoucí kupní, při jejím podpisu se uhradí dohodnutá suma jako rezervace (obvykle 5 000 EUR a paltí se v EUR, ale záleží na dohodě). Možno hotově nebo převodem.
Následně právník zkontroluje náležitosti jako je katastr, původ nemovitosti, stavební povolení atd a sepíše kupní smlouvu.. Zbytek kupní ceny se platí kunách a to v protihodnotě ceny v EUR/ Kuna dle prodejního kursu HNB v den vyplacení kupní ceny. Někdy prodávající může chtít paltbu v EUR. Vše je dohodnuto v kupní smlouvě, kterou dostanete jak v češtině, tak v chorvatštině.

Když jsou splněny všechny náležitosti, je podepsána u notáře kupní smlouva, kterou pak notář registruje na katastru.
Veřejný notář také předkládá kopii kupní smlouvy daňovému úřadu. Daňový úřad rozhodne o přesné částce daně z nemovitosti a zašle Vám rozhodnutí, po doručení tohoto rozhodnutí jste povinni zaplatit stanovenou částku do 15ti dnů. Pokud tak neučiníte, dlužná částka bude každným dnem narůstat. Částka se platí bankovním nebo poštovním převodem.
Kupující nemusí být přítomen, může dát plnou moc realitnímu makléři, aby jej zastupoval při podpisu.
Dále si kupující si založí bankovní účet u chorvatské banky (může být vedený v eurech i kunách.)
Do 30 dnů od podpisu kupní smlouvy právník registruje kupujícího k dani z převodu nemovitosti.
Převod na katastru trvá několik měsíců, ale majitelem se kupující stává v okamžiku podpisu smlouvy a zároveň po úhradě celé kupní ceny.

INFORMACE :

KONTAKT : +420 773 169 923 p.Kolínová, email : kolin@riva-reality.cz.


OSTROV VIR

se nachází v Kvarnerském zálivu a velikostí je až dvacátým největším ostrovem chorvatského pobřeží. Ostrov má délku 10,12 km a šířku 4,25 km. Na průzkum celého ostrova je vhodné mít vlastní auto, ostrov se dá projet celý dokola. Lze dorazit i k zajímavým a odlehlejším plážím.

Centrum města Vir


v poledních hodinách je centrum města, tedy spíše „centrum vesnického rázu“ vylidněno, je zde takřka mrtvo. Historické jádro zde nenajdete. Ve večerních hodinách se však ulice mění v živé město plné lidí, tržnice se suvenýry a restaurace jsou zde překvapivě o něco levnější než například v Ninu či Zadaru. Z přes den nenápadných restaurací a barů se v podvečer stávají živé diskotékové kluby a atmosféra je zde opravdu vynikající.
Největší a nejznámější památkou je benátská pevnost Kaštelina nacházející se v části města zvané Kozjak. Toto opevnění bylo zřejmě postaveno na počátku 17. století. na ochranu obyvatelstva z Ninu a Viru před napadením Turky. Část této pevnosti se dochovala dodnes.
Nejlepší pláže ostrova Vir
V centru hlavního města Vir je vytvořena malá riviéra podél jednosměrné ulice Šetnica Jadro . Pláž je vybavena vlastními deštníky a má pozvolný vstup do moře. V moři je i nafukovací skákací hrad.
Na západě ostrova je část s názvem Crvena Zemlja, což v překladu znamená červená země. Je to přírodně nejzajímavější část ostrova, kam jezdí večer turisté pozorovat impozantní západ slunce. Skály a země je červená jako v Austrálii. Pobřeži je skalní a rozbité příbojem vln. Nedaleko je ukryta nejlepší písečná pláž, musí se k ní po polní cestě. Má název Uvala Duboka Draga a má pozvolný přístup do moře. Je to dle mého názoru nejlepší pláž na Viru, ale není tam mnoho místa. Někdy se na pláži sejde hodně turistů.
Klidnější a odlehlé oblázkové pláže lze najít v jihozápadní části ostrova. Zde je moře Jadranu křišťálově čisté a krajina má středomořský ráz. . Bývají tady vyzbírané kamínkové cesty jako vstupy do moře. Pěkné plážové zákoutí nabízí pláž Uvala Meka. Dostupnost sem je autem po šotolinových cestách.
Od pláže Uvala Meka je viditelný zdejší nádherný maják Villa Lanterna. Ten dnes nabízí luxusní pětihvězdičkové ubytování pro 8 osob kategorie tzv. robinzonády a nachází se na samotě v borovém lese. V areálu majáku se nachází velmi atraktivní písečné a kamenité pláže vhodné pro děti a soukromé přístaviště. Interiér a exteriér byl kompletně zrekonstruován v roce 2012 v kombinaci tradičního středomořského a moderního stylu s luxusním dřevěným nábytkem a koženými sedačkami.
Původní maják byl postaven v roce 1881 během rakousko-uherské nadvlády. V druhé světové válce byl zničen a znovu do provozu byl uveden v roce 1950. Věž je 21 metrů vysoká.Dům se 4 apartmány 150m od moře na ostrově VIR

Dům se 4 apartmány 150m od moře na ostrově VIR

Stav zakázky: Aktivní

Novostavba domu se 4 apartmány
Číslo zakázky: Mar 60
Cena: 310 000,- EUR
Dům se dvěma apartmány na ostrově VIR

Dům se dvěma apartmány na ostrově VIR

Stav zakázky: Aktivní

Dům se dvěma apartmány na ostrově VIR - zcela zařízený
Číslo zakázky: Mar. 65
Cena: 110 000,- EUR
Dům se dvěma ložnicemi, 100 m od moře

Dům se dvěma ložnicemi, 100 m od moře

Stav zakázky: Aktivní

Prodej, přízemní dům se dvěma ložnicemi, 2 parkovacími místy, 100m od moře. Chorvatsko ostrov Vir
Číslo zakázky: Mar 69
Cena: 99 000 EUR
Prodej domu na ostrově Vir - Chorvatsko

Prodej domu na ostrově Vir - Chorvatsko

Stav zakázky: Aktivní

Prodej domu na ostrově Vir - Chorvatsko Miljkovica
Číslo zakázky: Mar 72
Cena: 170 000,-EUR
Prodej RD se dvěma apartmány jižní strana ostrova

Prodej RD se dvěma apartmány jižní strana ostrova

Stav zakázky: Aktivní

RD - dva apartmány
Číslo zakázky: Mar 46
Cena: 180 000 EUR
Prodej nádherné vily na makarské reviéře - Chorvatsko

Prodej nádherné vily na makarské reviéře - Chorvatsko

Stav zakázky: Aktivní

vila s velkým bazénem a zahradou v Makarské
Číslo zakázky: Adria/ID-342-1/vila/Makarska
Cena: 620.000,- EUR
Prodej rodinného domu se zahradou na ostrově Vir

Prodej rodinného domu se zahradou na ostrově Vir

Stav zakázky: Aktivní

terasa a krásná zahrada
Číslo zakázky: Adria/ID-401-1/RD-Vir
Cena: 188.000,-EUR
TOP !!! Doporučujeme . Prodej apartmánu 3+kk v Povljaně na ostrově Pag

TOP !!! Doporučujeme . Prodej apartmánu 3+kk v Povljaně na ostrově Pag

Stav zakázky: Aktivní

TOP NABÍDKA - AKCE - SLEVA do 30.6 .2018 - 10.000,-EUR
Číslo zakázky: E/CHor/Pag/Povl/18
Cena: 109.000,- EUR - SLEVA - CENA DO KONCE ČERVNA 2018
AKCE !!Prodej RD s pohledem na moře + sousední pozemek v ceně

AKCE !!Prodej RD s pohledem na moře + sousední pozemek v ceně

Stav zakázky: Aktivní

2 byty v RD
Číslo zakázky: Mar. 40
Cena: 250. 000,-EUR
Prodej 2 domů - Výhled na moře, 2 apartmánové objekty na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej 2 domů - Výhled na moře, 2 apartmánové objekty na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

1x studio a 2x 3+kk, zahrada 562 m2
Číslo zakázky: ID 409-1
Cena: 280.000,- EUR
Prodej apartmánu 3+kk v oblasti Privlaka v Chorvatsku

Prodej apartmánu 3+kk v oblasti Privlaka v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

2 apartmány - velikost 105 m2 - novostavba
Číslo zakázky: ID 374-1/Privlaka/3+kk
Cena: 150.000,-EUR
Prodej krásné vily na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej krásné vily na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

novostavba o velikosti 115 m2
Číslo zakázky: ID-277-1/Vir/RD
Cena: 375.000,- EUR
Prodej vily s 3 apartmány a bazénem u Zadaru v Chorvatsku

Prodej vily s 3 apartmány a bazénem u Zadaru v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

2x - 2+kk a 3+kk - všechny mají velkou terasu
Číslo zakázky: ID: 392-1/vila Zadar-3xapp
Cena: 485.000,- EUR
Řadový dům s jednou bytovou jednotkou na ostrově Vir v Chorvatsku

Řadový dům s jednou bytovou jednotkou na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

novostavba - 3+kk
Číslo zakázky: ŘD s 1 b.j.-20416133
Cena: 185.000,-EUR
Prodej apartmánového domu s 5 apartmány na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej apartmánového domu s 5 apartmány na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

1x app-3+kka 4xapp-2+kk s terasami-samostatné vchody
Číslo zakázky: Mar 32/rRD-5app/Vir
Cena: 260.000,-EUR
Prodej domu se dvěma byty na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej domu se dvěma byty na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

v domě 2 byty - 2+kk - 62 m2
Číslo zakázky: Maria/RD-2x2kk/Vir
Cena: 170.000,-EUR
Dalmatinská luxusní Vila s bazénem a saunou

Dalmatinská luxusní Vila s bazénem a saunou

Stav zakázky: Aktivní

Vila v Privlaka
Číslo zakázky: ID: 413-1
Cena: 395.000,00 Eur
Prodej nového apartmánu 3+kk na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej nového apartmánu 3+kk na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

novostavba 2017 - 3+kk - 70 m2
Číslo zakázky: Mar31/3+kk/Vir
Cena: 110.000,-EUR
Prodej velkého domu se 4 apartmány na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej velkého domu se 4 apartmány na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

obytná plocha domu 400 m2 - velikost pozemku 842 m2
Číslo zakázky: 23486778/Mar/Vir/dům-400m
Cena: 350.000,-EUR
Prodej luxusního domu se 4 apartmány a bazénem - Nin-Zaton v Chorvatsku

Prodej luxusního domu se 4 apartmány a bazénem - Nin-Zaton v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

2x 2+kk a 2x 1+kk - novostavba
Číslo zakázky: 24690829/Mar28/dum-4app-lux
Cena: 550.000,- EUR
Prodej rodinného domu se dvěma apartmány a velkou terasou na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej rodinného domu se dvěma apartmány a velkou terasou na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

apartmány o velikosti 80 m2, kompletně zařízený
Číslo zakázky: 25085542/Mar27/RD-2app
Cena: 300.000,- EUR
Prodej apartmánu 3KK -na ostrově Vir - Kozjak v v Chorvatsku

Prodej apartmánu 3KK -na ostrově Vir - Kozjak v v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

apartmán o velikosti 65 m2 s balkonem - 30 m od moře
Číslo zakázky: ID: 375-1/app.3+1/Vir-Kozjak
Cena: 126.000,-EUR
Apartmánový dům se 3 apartmány - na ostrově Vir v Chorvatsku

Apartmánový dům se 3 apartmány - na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

Komerční nemovitost - 200 m od moře
Číslo zakázky: R002
Cena: 245.000 EUR
Apartmánový dům s 5 apartmány - na ostrově Vir v Chorvatsku

Apartmánový dům s 5 apartmány - na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

Prodej domu s 5 apartmány - komerční nemovitost
Číslo zakázky: R001
Cena: 230.000,- EUR
Prodej domu se 4 apartmány na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej domu se 4 apartmány na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

apartmány - 3+1 s terasou lze koupit samostatně
Číslo zakázky: RD-4x3+1/Vir/E/18
Cena: 238.000,.-EUR
Prodej apartmánového domu na ostorvě Vir v Chorvatsku

Prodej apartmánového domu na ostorvě Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

dům se dvěma apartmány - 3+kk a 2+kk - 30 m od pláže
Číslo zakázky: apart/RD/3kk/2kk/Vir/E/18
Cena: 172.000,- EUR
Prodej apartmánu 3+kk v oblasti Privlaka v Chorvatsku

Prodej apartmánu 3+kk v oblasti Privlaka v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

na prodej 3 apartmány o velikosti 105 m2
Číslo zakázky: ID: 374-1 M/3x2+kk/app/Privlaka/E/18
Cena: 137.240,- EUR
Prodej luxusní vily v Zadaru v Chorvatsku

Prodej luxusní vily v Zadaru v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

3 poschoďová luxusní vila - 310 m2 obytná plocha a 474 m2 pozemku
Číslo zakázky: Zadar/lux.vila/E/18
Cena: 590.000,-EUR
Prodej apartmánů 3KK ve vesničce Vinjerac v oblasti Posedarje

Prodej apartmánů 3KK ve vesničce Vinjerac v oblasti Posedarje

Stav zakázky: Aktivní

apartmány 58 m2 a 68 m2 s terasami 8 m2
Číslo zakázky: app/3+1/Vinj/E/18
Cena: 85.000,- a 95.000,- EUR
Propej apartmánů 5+1 ve vesničce Vinjerac v oblasti Posedarje

Propej apartmánů 5+1 ve vesničce Vinjerac v oblasti Posedarje

Stav zakázky: Aktivní

dvoupatrový apartmán 5+1
Číslo zakázky: app 4+1/Vinj/E/18
Cena: 190.000,-EUR
Prodej stavebního pozemku v blízkosti Zadaru - Kožino v Chorvatsku

Prodej stavebního pozemku v blízkosti Zadaru - Kožino v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

stavební pozemek - 480 m2
Číslo zakázky: Kožino/pozemek-480m
Cena: 150.000,- EUR
Dům se dvěma apartmány 3+kk + studio na ostrově Vir - Prezida v Chorvatsku

Dům se dvěma apartmány 3+kk + studio na ostrově Vir - Prezida v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

+ 2 parkovací místa
Číslo zakázky: RD-2x3+kk/stud/Prezid/E/18
Cena: 180.000,-EUR
Prodej domu se dvěma apartmány na ostrově Vir - Prezida v Chorvatsku

Prodej domu se dvěma apartmány na ostrově Vir - Prezida v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

obytná plocha 80 m, pozemek 79 m2
Číslo zakázky: RD/2xapp/Prezida/128tis./Vir
Cena: 128.000,-EUR
Prodej dvoupodlažního apartmánu 3+1 v centru města Vir na ostrově v Chorvatsku

Prodej dvoupodlažního apartmánu 3+1 v centru města Vir na ostrově v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

apartmán 3+1 - 78 m2 s velkou terasou
Číslo zakázky: App/3+1/Vir/98tis/E/18
Cena: 98.000,-EUR
Prodej posledních dvou apartmánů 3+kk v novostavbě v obci Privlaka v Chorvatsku

Prodej posledních dvou apartmánů 3+kk v novostavbě v obci Privlaka v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

Prodej posledních 2 volných apartmánů - nedaleko Zadaru
Číslo zakázky: ID: 373-1/novost/appx3/Privlaka/E/18
Cena: 2.000,-EUR/m2
Dům se třemi podlažími na ostrově Vir v Chorvatsku

Dům se třemi podlažími na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

pouze 100 m od moře, obytná plocha 147 m2
Číslo zakázky: RD/3podl/Vir/130tis/E/18
Cena: 130.000,- EUR
Nový dům se dvěma byty na ostrově Vir v Chorvatsku

Nový dům se dvěma byty na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

obytná plocha je 200 m2 a pozemek je o velikosti 375 m2
Číslo zakázky: RD/Vir/2byty/210tis/E/18
Cena: 210.000,-EUR
Prodej domu se 3 byty - Prezida na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej domu se 3 byty - Prezida na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

obytná plocha 64 m2, plocha pozemku 77 m2
Číslo zakázky: RD-3byty/Prezid/Vir/18
Cena: 170.000,- EUR
Prodej domu se 4 apartmány na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej domu se 4 apartmány na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

app - 3+1, 2x - 1+kk a app-2 ložnice, vše s terasou
Číslo zakázky: dům/4app/Vir/205/E/18
Cena: 205.000,- EUR
Prodej apartmánu 3KK s velkou terasou v centru ostrova Vir v Chorvatsku

Prodej apartmánu 3KK s velkou terasou v centru ostrova Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

přímo ve městě Vir - velikost 63 m2 - velká terasa + sklep
Číslo zakázky: ID: 315-1app/2+1-50m/Vir/E/18
Cena: 110.000,-EUR
Prodej stavebního pozemku v centru ostrova Vir Chorvatsku

Prodej stavebního pozemku v centru ostrova Vir Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

pozemek o veliosti 365 m2 - 200 m od pláže
Číslo zakázky: pozemek-365m/Vir
Cena: 39.000,- EUR
Prodej apartmánu 2+kk s terasou na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej apartmánu 2+kk s terasou na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

jižní část ostrova - oblast "Kozjak"- 100 m od moře
Číslo zakázky: Mar /app-2kk/Kozjak/Vir
Cena: 63.000,- EUR
Prodej rodinného domku na severu ostrova Vir v Chorvatsku

Prodej rodinného domku na severu ostrova Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

malý byt 3+1 o velikosti 44 m2 a zahradou 130 m2
Číslo zakázky: RD/sev/Vir/85tis/E/18
Cena: 85.000,-EUR
Prodej rodinného domu na jižní straně ostrova Vir v Chorvatsku

Prodej rodinného domu na jižní straně ostrova Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

v domě byt 3+kk a velká terasa
Číslo zakázky: RD-Jih/-Vir/120tis./E/18
Cena: 120.000,-EUR
Prodej rodinného domu na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej rodinného domu na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

dvoupodlažní dům - 80 m2 + zahrada 100 m2
Číslo zakázky: RD_dvou/Jih/Vir/E/18
Cena: 145.000,-EUR
Prodej přízemního rodinného domu v zátoce na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej přízemního rodinného domu v zátoce na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

vybavený byt o velikosti 3+kk, pozemek 106 m2
Číslo zakázky: ID: Mar i Mon 402-1
Cena: 110 000,-EUR
Prodej rodinného domu na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej rodinného domu na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

byt 4+kk a krásná zahrada u domu
Číslo zakázky: RD-4kk/140tis/E/18
Cena: 140.000,-EUR
Prodej poloviny dvojdomu se 3 bytovými jednotkami na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej poloviny dvojdomu se 3 bytovými jednotkami na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

tři samostatné apartmány - 2x -3+kk a 2+kk
Číslo zakázky: RD/3bj/Vir/248/E/18
Cena: 248.000,- EUR
Prodej apartmánu 3kk v novostavbě v Biogradu na Moru u Zadaru v Chorvatsku

Prodej apartmánu 3kk v novostavbě v Biogradu na Moru u Zadaru v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

apartmán o velikosti 77 m2 + předzahrádka u přízemních app.
Číslo zakázky: app/Biogr/2kk/E/18
Cena: 96.322-EUR
Prodej apartmánu 3+1 na ostrově Pag - město Povljana-Chorvatsko

Prodej apartmánu 3+1 na ostrově Pag - město Povljana-Chorvatsko

Stav zakázky: Aktivní

novostavba 2017 - v domě 8 apartmánů
Číslo zakázky: app3+l-Povljana/E/18
Cena: 241.904,-EUR
Prodej stavebního pozemku v Chorvatsku - Privlaka

Prodej stavebního pozemku v Chorvatsku - Privlaka

Stav zakázky: Aktivní

pozemek se prodává i s projektem na stavbu domu - stavební povolení
Číslo zakázky: Privlaka/pozemek-656m
Cena: 160.000,-EUR
Prodej apartmánu v Sukošanu v Chorvatsku

Prodej apartmánu v Sukošanu v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

třípatrový apartmán v 1.řadě u moře - velikost 112 m2
Číslo zakázky: app_Sukoš/4kk/E/18
Cena: 230.000,-EUR
Prodej novostavby apartmánu 4+1 na ostrově Pag v Chorvatsku domu

Prodej novostavby apartmánu 4+1 na ostrově Pag v Chorvatsku domu

Stav zakázky: Aktivní

apartmán-4+1 o velikosti 171 m2 - dvě poschodí
Číslo zakázky: app-4+1-/lux/Pag/E18
Cena: 390.000,-EUR
Prodej rodinného domu v obci Privlaka v Chorvatsku

Prodej rodinného domu v obci Privlaka v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

dům 15 km od Zadaru a 1000 m od more
Číslo zakázky: dům/privlaka/E/18
Cena: 300.000,-EUR
Prodej 2 samostatných domů na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej 2 samostatných domů na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

celková výměra 380 m2 obytné plochy a 436 m2 zahrada
Číslo zakázky: 2 domy/Vir/E/18
Cena: 549.000,- EUR - za oba domy
Prodej domu se 4 apartmány - město NIN v Chorvatsku

Prodej domu se 4 apartmány - město NIN v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

patrový dům - 4 apartmány - 10 mm od moře
Číslo zakázky: dům-NIN-E/18
Cena: 320.000,-EUR
Prodej krásné vily s bazénem - nedaleko města Vodice - Chorvatsko

Prodej krásné vily s bazénem - nedaleko města Vodice - Chorvatsko

Stav zakázky: Aktivní

klidné lokalitě nedaleko města Vodice - v obci Sovlje - nedaleko Tribunje.
Číslo zakázky: vila s baz/Vodice/E/18
Cena: 345.000,-EUR
Prodej stavebního pozemku na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej stavebního pozemku na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

stavební pozemek 250m od moře - 600m2
Číslo zakázky: Miliij/Vir/pozemek-600m
Cena: 48.000,-EUR
Prodej domu se 3 apartmány na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej domu se 3 apartmány na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

2app, 2+kk a 1 app. 3+kk, + terasy
Číslo zakázky: Vir/Pedinka/RD-3app/E/17
Cena: 150.000,-EUR
Prodej dvoupodlažní vily v oblasti Nin v Chorvatsku

Prodej dvoupodlažní vily v oblasti Nin v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

vila se dvěmi bytovými jednotkami- 5+1 a 3+1
Číslo zakázky: ID 62/1-vila-Nin
Cena: 480.000,-EUR
Prodej domu se 3 bytovými jednotkami ve Starigradu v Chorvatsku

Prodej domu se 3 bytovými jednotkami ve Starigradu v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

novostavba - 3 bytové jednotky v obci Seline
Číslo zakázky: dům/Starig/20416134N/17
Cena: 1.750,-EUR/m2
Prodej apartmánu 3+kk na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej apartmánu 3+kk na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

apartmán o velikosti 55 m2 včetně terasy
Číslo zakázky: app.3+kk-222/1-Vir/18
Cena: 100.000,-EUR
Prodej luxusní vily s bazénem na Makarské riviéře v Chorvatsku

Prodej luxusní vily s bazénem na Makarské riviéře v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

novostavba- 1 km od hlavní plážové oblasti - město Makarska
Číslo zakázky: vila-Makarska-20417218N /E/17
Cena: 395.000,-EUR
Prodej pozemku na stavbu domu na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej pozemku na stavbu domu na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

pozemek o velikosti 350 m2-jižní strana ostrova
Číslo zakázky: Pozm/350m/Vir/Maria/18
Cena: 75000,-EUR
Prodej stavebního pozemku na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej stavebního pozemku na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

velikost pozemku 600 m2 v blízkosti pláže
Číslo zakázky: Maria/pozemek-600m/Vir
Cena: 68.000,- EUR
Prodej stavebních pozemků na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej stavebních pozemků na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

pozemky o velikosti od 400 m2 - s výhledem na ostrov Pag a Velebit
Číslo zakázky: Maria/pozemek-400m/Vir
Cena: 250,-EUR/m2
Prodej staveního pozemku v Chorvatsku - oblast Zadar - Petrčane

Prodej staveního pozemku v Chorvatsku - oblast Zadar - Petrčane

Stav zakázky: Aktivní

pozemek o velikosti 1.406 m2
Číslo zakázky: Petrčnane/pozemek-1406m
Cena: 250,-EUR/m2
Prodej apartmánu 1+kk v novostavbě v oblasti Makarska-Tučepy

Prodej apartmánu 1+kk v novostavbě v oblasti Makarska-Tučepy

Stav zakázky: Aktivní

1+kk - 32 m2 + parkovací stání
Číslo zakázky: nové byty-1+kk/Tučepy/E/17
Cena: 2.500-,-EUR/m2
Prodej apartmánu 2+kk v novostavbě v oblasti Makarska-Tučepy

Prodej apartmánu 2+kk v novostavbě v oblasti Makarska-Tučepy

Stav zakázky: Aktivní

dům - 3 patra + podkroví + venkovní nebo vnitřní park. stání
Číslo zakázky: nové byty/Tučep/E/18
Cena: 2.500,-EUR/m2 a 2.600,- EUR/m2
Prodej apartmánu 3+kk v novostavbě v oblasti Makarska-Tučepy

Prodej apartmánu 3+kk v novostavbě v oblasti Makarska-Tučepy

Stav zakázky: Aktivní

3+kk - 70 m2 + parkovací stání
Číslo zakázky: nové byty-3+kk/Tučepy/E/18
Cena: 2.600,-EUR/m2
Prodej bytu 3+1 v oblasti Nin v Chorvatsku

Prodej bytu 3+1 v oblasti Nin v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

byt o velikosti 61 m2 s terasou a výhledem na moře
Číslo zakázky: NIN/Zaton-3+1/E/18
Cena: 140.000,-EUR
Prodej domu na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej domu na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

patrový dům- přízemí 3+kk, 1.patro - 1+kk a studio
Číslo zakázky: VIR/dům/2.patra/ID:.158-1
Cena: 280.000,-EUR
Prodej krásné vily se dvěma 3 pokojovými apartmány na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej krásné vily se dvěma 3 pokojovými apartmány na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

novostavba 10 m od moře a pláže
Číslo zakázky: dům-2x3pokoj/2041343
Cena: k doptání v RK
Prodej stavebního pozemku na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej stavebního pozemku na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

pozemek v blízkosti pláže o velikosti 800 m2
Číslo zakázky: Vir/pozemek-800m
Cena: 80.000,- EUR
Prodej apartmánu 3kk - 65 m2 v novostavbě na ostrově Vir

Prodej apartmánu 3kk - 65 m2 v novostavbě na ostrově Vir

Stav zakázky: Aktivní

2 x 3 kk apartmán 1 km od centra Viru
Číslo zakázky: 2x3kk/novost/Vir/E/18
Cena: 120.000,-EUR
Prodej apartmánu na ostrově Pašman v Chorvatsku

Prodej apartmánu na ostrově Pašman v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

velikost - 66 m2 - zařízení v hodnotě 9000,- EUR
Číslo zakázky: app/Pašn/2041256N /E/18
Cena: 91.000,- EUR
Apartmánový dům s 8 apartmány a nebytovým prostorem na ostrově Vir

Apartmánový dům s 8 apartmány a nebytovým prostorem na ostrově Vir

Stav zakázky: Aktivní

2 x studio a 6 x - 2+kk, pozemek 450 m2
Číslo zakázky: IVAN-RD-8app/neb.prost.
Cena: 650.000,-EUR
Prodej 4 apartmánů v novostavbě v Zadaru s výhledem na moře

Prodej 4 apartmánů v novostavbě v Zadaru s výhledem na moře

Stav zakázky: Aktivní

velké luxusní apartmány v novostavbě - 500 od moře
Číslo zakázky: 4 app/20417190 /E/18
Cena: 170.000,-EUR - 400.000,-EUR
Prodej 4 apartmánů 2+kk v novostavbě na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej 4 apartmánů 2+kk v novostavbě na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

apartmán o velikosti 40 m2
Číslo zakázky: 4xapp/novst/Vir/2041741N/E/18
Cena: 77.000,-EUR
Prodej apartmánového dvojdomu v letovisku Vodice v Chorvatsku

Prodej apartmánového dvojdomu v letovisku Vodice v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

dům 200 m od moře - 2.poschodí
Číslo zakázky: dvojdům/Vodica/E/18
Cena: 220.000,- EUR
Prodej apartmánu 2+kk v novostavbě na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej apartmánu 2+kk v novostavbě na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

apartmán v 1. patře novostavby
Číslo zakázky: app.2+kk/20413112/18
Cena: 85.000,-EUR
Prodej domu o velikosti 200 m2 s pozemkem 800 m2 - v blízkosti města Zadar v Chorvatsku

Prodej domu o velikosti 200 m2 s pozemkem 800 m2 - v blízkosti města Zadar v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

možnost dostavby dalšího domu na přilehlém pozemku
Číslo zakázky: dům-200m-800Poz/ID 109-1
Cena: 575.000,- EUR
Prodej domu-novostavby se dvěma b.j. 3+kk na ostrorě Vir v Chorvatsku

Prodej domu-novostavby se dvěma b.j. 3+kk na ostrorě Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

s pozemkem 350 m2, vzdálen od pláže 150 m
Číslo zakázky: novost-2x 3+1-2041707
Cena: 290.000,- EUR
Prodej krásné vily a bazénem v oblasti Ražajn v Chorvatsku

Prodej krásné vily a bazénem v oblasti Ražajn v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

vila v obeci Stivašnica 50m od moře - zátoka
Číslo zakázky: vila s baz/Ražajn/E/18
Cena: 390.000,-EUR
Prodej krásného domu na předměstí města Zadar v Chorvatsku

Prodej krásného domu na předměstí města Zadar v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

dům v blízkosti přístavu "Dalmácie" - 2 byty - 5 minut od moře
Číslo zakázky: RD-Zadar/E/17
Cena: 270.000,-EUR
Prodej patrového domu - v blízkosti pláže na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej patrového domu - v blízkosti pláže na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

dva byty - 1+1 s terasou a 3+1 se dvěma balkony
Číslo zakázky: dům 2 byty/2041684/E17
Cena: 270.000,- EUR
Prodej přízemního domu - 4+kk na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej přízemního domu - 4+kk na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

40 m od moře a pláže
Číslo zakázky: přízem dům/Vir/2041685
Cena: 260.000,-EUR
Prodej stavebního pozemku na ostrově Vir u Zadaru v Chorvatsku

Prodej stavebního pozemku na ostrově Vir u Zadaru v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

velikost pozemku 1.100 m2
Číslo zakázky: pozemek-1.100m/Vir
Cena: 55.000,-EUR
Prodej apartmánu 3+kk na ostrově Pag, Povljana.

Prodej apartmánu 3+kk na ostrově Pag, Povljana.

Stav zakázky: Aktivní

apartmán v přízemí s terasou a 2 parkovací stání
Číslo zakázky: app.3+kk/2041726/Pag/18
Cena: 115.000,- EUR
Prodej apartmánu - 2+kk v oblasti Nin-15 km od Zadaru v Chorvatsku

Prodej apartmánu - 2+kk v oblasti Nin-15 km od Zadaru v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

velikost apartmánu - 35 m2
Číslo zakázky: app.-2KK-Nin/ 2041743
Cena: 69.000,-EUR
Prodej rodinného domu - 2 byty na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej rodinného domu - 2 byty na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

2.řada u moře - 2 +kk a 3+1 v patře
Číslo zakázky: Vir/RD-2+kk,3+1/poz315/E/17
Cena: 300.000,-EUR
Prodej domu s apartmány, restaurací a obchodním prostorem a pozemkem v Chorvatsku na ostrově Pag

Prodej domu s apartmány, restaurací a obchodním prostorem a pozemkem v Chorvatsku na ostrově Pag

Stav zakázky: Aktivní

3 app - 3+kk a 4 app 2+kk, restaurace, obchodní prostor + pozemek 879 m2
Číslo zakázky: 20417200N /dům s rest./Pag/E/17
Cena: 440.000,- EUR
Prodej rodinného domu na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej rodinného domu na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

2 podlaží - každé 60 m2
Číslo zakázky: 2041506/RD-3x1app
Cena: 180.000,-EUR
Prodej vily se dvěma apartmány v blízkosti centra ostrova Vir v Chorvatsku

Prodej vily se dvěma apartmány v blízkosti centra ostrova Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

užitná plocha - 280 m2, bazén, garáž
Číslo zakázky: vila-2pp-280m2-ID118-1
Cena: 585.000,-EUR
Rodinný dům se třemi apartmány s krytými terasami na ostrově Vir v Chorvatsku

Rodinný dům se třemi apartmány s krytými terasami na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

přízemí 2+1, 1.patro 2 app. 2+kk
Číslo zakázky: RD-3x app/Vir/2041518N
Cena: 170.000,-Kč
Prodej apartmánů v novostavbě - 3+kk v Chorvatsku na ostrově Vir

Prodej apartmánů v novostavbě - 3+kk v Chorvatsku na ostrově Vir

Stav zakázky: Aktivní

novostavba se 6 apartmány, které se prodávají jednotlivě
Číslo zakázky: 2 x3kk/novost/Vir/2041742 /18
Cena: 95.000,- EUR
Prodej velmi luxusní vily v Chorvatsku na ostrově Vir

Prodej velmi luxusní vily v Chorvatsku na ostrově Vir

Stav zakázky: Aktivní

vila o velikosti 5+kk s velkým bazénem a výhledem na moře
Číslo zakázky: 2041342/lux.vila/Vir
Cena: 800.000,-EUR
Velký dům v první řadě u moře na ostrově Vir v Chorvatsku

Velký dům v první řadě u moře na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

v přízemí 3+1 v patře 2 apartmány
Číslo zakázky: dům-3+1+2xapp_20415157
Cena: 250.000,-EUR
Prodej apartmánu 3+kk v novostavbě se 6 app v oblasti Nin v Chorvatsku

Prodej apartmánu 3+kk v novostavbě se 6 app v oblasti Nin v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

velikost 51,38 m2 s terasou a 2 parkovacími stáními
Číslo zakázky: 3kk-NIN-52 m2/2041745
Cena: 87.346,-EUR
Prodej domu se dvěma podlažími na jižní straně ostrova Vir v Chorvatsku

Prodej domu se dvěma podlažími na jižní straně ostrova Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

samostatný vnější vchod do patra - dům 70 m od moře.
Číslo zakázky: sam.dům-2.patra-2041687
Cena: 255.000,-EUR
Prodej luxusní vily se 3 apartmány v Chorvatsku na ostrově Vir

Prodej luxusní vily se 3 apartmány v Chorvatsku na ostrově Vir

Stav zakázky: Aktivní

30 m od moře a 20 km od Zadaru
Číslo zakázky: 2041568/vila/3xapp
Cena: 480.000,-EUR
Prodej luxusní vily v Zatoně v oblasti Nin

Prodej luxusní vily v Zatoně v oblasti Nin

Stav zakázky: Aktivní

vila se dvěma bytovými jednotkami a výhledem na moře
Číslo zakázky: 2041728/Zaton/vila-2b.j.
Cena: 540.000,-EUR
Prodej vily s bazénem na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej vily s bazénem na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

apartmán 3+kk a velkou terasou
Číslo zakázky: 181339vila s baz/Vir
Cena: 305.000,- EUR
Prodej rodinného domu se dvěma apartmány na ostrov Vir v Chorvatsku

Prodej rodinného domu se dvěma apartmány na ostrov Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

dům s bazénem na pláži Presida
Číslo zakázky: IV.JU.RDPresida2ap-pozm 600m
Cena: 900.000,-EUR
Prodej stavebního pozemku na ostrově Vir - oblast Kozjak v Chorvatsku

Prodej stavebního pozemku na ostrově Vir - oblast Kozjak v Chorvatsku

Stav zakázky: Aktivní

pozemek o velikosti 378 m2 ve druhé řadě od moře
Číslo zakázky: Kozjak/Vir/pozemek-378m
Cena: 85.000,-EUR
Stavební pozemek na Kozjaku ostrov Vir

Stavební pozemek na Kozjaku ostrov Vir

Stav zakázky: Aktivní

Stavební pozemek na Kozjaku ,ostrov Vir
Číslo zakázky: Mar 70
Cena: 160 000,- EUR
Prodej domu se 3 apartmány na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej domu se 3 apartmány na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Prodáno

2x 4+kk a 1x studio - 70 m od moře
Číslo zakázky: Mar 20/RD-3.app/Vir
Cena: 220.000,-EUR
Prodej pozemku na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej pozemku na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Prodáno

pozemek o velikosti 500 m2 na jižní stran ostrova
Číslo zakázky: Maria/pozemek-500m/Vir
Cena: 110.000,-EUR
Prodej rodinného domu v jižní části ostrova Vir v Chorvatsku

Prodej rodinného domu v jižní části ostrova Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Prodáno

dům se dvěma apartmány s terasou a zahradou 141 m2
Číslo zakázky: RD-Vir/310ti/E/18
Cena: 300.000,- EUR
Prodej luxusní vily s bazénem na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej luxusní vily s bazénem na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Prodáno

vila se zahradou a bazénem - 30 m od moře.
Číslo zakázky: ID: 397-1/vila+baz/Vir/450
Cena: 450.000,-EUR
Prodej domu na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej domu na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Prodáno

dům se dvěmi bytovými jednotkami - 3+1
Číslo zakázky: dům/2x3+1/Vir/20415154
Cena: 300.000,- EUR
Prodej rodinného domu 4+kk se zahradou na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej rodinného domu 4+kk se zahradou na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Prodáno

se zahradou a garáží, 500 m od pláže
Číslo zakázky: IV/RD-4+kk/gar/E/17
Cena: 163.000,-EUR
Prodej apartmánu 3kk v novostavbě na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej apartmánu 3kk v novostavbě na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Prodáno

novostavba 250 m od moře
Číslo zakázky: 2kk-app-20417133/18
Cena: 75.000,- EUR
Prodej rodinného domu se dvěma apartmány 200 m2 a pozemkem 415 m2 na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej rodinného domu se dvěma apartmány 200 m2 a pozemkem 415 m2 na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Prodáno

dům je vzdálen od moře 130 m
Číslo zakázky: /Vir/RD/2x3+kk/poz/E/2041421N
Cena: 185.000,-EUR
Prodej přízemního rodinného domu na ostově Vir v Chorvatsku

Prodej přízemního rodinného domu na ostově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Prodáno

velikost 97 m2 a s pozemkem 187 m2 - od moře 100 m
Číslo zakázky: RD/Vir/příz/ 2041355NE/17
Cena: 87.000,- EUR
Prodej domu v oblasti Nin v Chorvatsku

Prodej domu v oblasti Nin v Chorvatsku

Stav zakázky: Prodáno

zrenovovaný dům - 90 m2 - 300 m od pláže
Číslo zakázky: dům-NIN-367799
Cena: 129.000,- EUR
Prodej apartmánu 3+kk v oblasti Nin v Chorvatsku

Prodej apartmánu 3+kk v oblasti Nin v Chorvatsku

Stav zakázky: Prodáno

velikost apartmánu 52 m2, vzdálenost od pláže 100 m
Číslo zakázky: app.3+kk-Nin-2041745
Cena: 87.346,-EUR
Prodej domu se 4 apartmány na ostrově Vir v Chorvatsku

Prodej domu se 4 apartmány na ostrově Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Prodáno

apartmánový dům - 80 m od moře
Číslo zakázky: ID119/1-dum4app
Cena: 550.000,-EUR
Prodej domu - 2.patra - 5+1 na západě ostrova Vir v Chorvatsku

Prodej domu - 2.patra - 5+1 na západě ostrova Vir v Chorvatsku

Stav zakázky: Prodáno

dům se nachází 300 m od moře
Číslo zakázky: dům-5+1-2041490
Cena: 165.000,-EUR

Realitní kancelář Riva Reality Plzeň, Malická 12, http://www.riva-reality.cz/

vondrák
Realitní komora České Republiky