PRODEJ NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU

BYTY PRODEJ

BYTY, RODINNÉ DOMY - PRONÁJEM

RODINNÉ DOMY PRODEJ

CHATY, CHALUPY PRODEJ

POZEMKY PRODEJ

NEBYTOVÉ PROSTORY PRONÁJEM

REKLAMNÍ PLOCHY

KOMERČNÍ NEMOVITOSTI PRODEJ, GARÁŽE

NOVÉ INZERÁTYRealitní a finanční kancelář RIVA Reality Plzeň

REALITNÍ KANCELÁŘ RIVA

Výhody spolupráce s realitní kanceláří RIVA. Realitní kancelář Riva je na trhu s nemovitostmi 19 let od roku 2000. Zaměřujeme se na prodej a pronájem nemovitostí v Plzni a okolí, dále na Šumavě . Zabýváme se prodejem nemovitostí i v Chorvatsku.

O REALITNÍ  KANCELÁŘI O REALITNÍ  KANCELÁŘI O REALITNÍ  KANCELÁŘI
ŠUMAVA


Náš specialista na Šumavu se pohybuje denně v tomto terénu. Veškeré formality kolem nemovitosti vyřídíme na místě, bez nutnosti navštěvy kanceláře v Plzni. Naše kancelář disponuje klientelou se zájmem o koupi nemovitostí na Šumavě.


CHORVATSKO


Prodej nemovitostí v Chorvatsku ( Zadarsko). http://www.chorvatskoreality.com/
Nejvíce nemovitostí nabízíme na ostrově Vir, který je spojený s pevninou mostem, nachází se 30 km od dálnice a 30 km od letiště a je vzdálený několik minut od jedné z nejpopulárnějších turistických destinací - města Zadar.
Naše realitní kancelář zprostředkuje prohlídky nemovitostí s českým makléřem.


INFORMACE


Pro všechny klienty, kteří s námi uzavřou exkluzivní smlouvu a uskuteční prodej své nemovitosti nebo převod členských práv a povinností, zajistíme vypracování znaleckého posudku prodávané nemovitosti zdarma.


PROČ EXKLUSIVITA


Pokud má RK prodávat nemovitost v plném nasazení (www inzerce, tisk a dakší media) musísi být jista, že dojde k návratu investice. Exklusivita je zárukou i pro kupujícího, tím má kupující jistotu, že on je opravdu ten, kdo nemovitost bude vlastnit a ne, že v době vyřizování úvěru nemovitost majitel prodá jinému zájemci.
V ceně provize z exklusivní smlouvy je znalecký posudek k převodu z nemovitosti, kolek na vklad kupní smlouvy.

http://sreality.cz/, http://www.zapadoceskereality.cz/, http://www.realityeuro.cz.cz/, www.realitniservery.cz

Ze západočeských realit je inzerce propojena s těmito dalšími servery:

www.stredoceskereality.cz, www.jihoceskereality.cz, www.zapadoceskereality.cz,
www.reality-beroun.info, www.reality-prachatice.info, www.reality-klatovy.cz, www.reality-plzen.info, www.reality-rokycany.cz,
www.byty-plzen.com,
www.pozemky-beroun.com, www.pozemky-prachatice.cz, www.pozemky-plzen.cz, www.pozemky-rokycany.cz,
www.pronajem-plzen.cz,
www.reality.mesec.cz,
reality.denik.cz
reality.penize.cz


POSTUP PŘI NÁBĚRU NEMOVITOSTI

Vždy Vám poradíme, které dokumenty budou potřeba.

Nemovitost včetně fotografií zavedeme na naše webové stránky a další realitní servery a začneme ji aktivně nabízet na internetu i v tisku. Souběžně hledáme v naší databázi poptávajících klientů případného zájemce, či jednáme se zájemci, kteří se přihlásili na základě inzerce.

Se zájemci absolvujeme prohlídky nemovitosti. Poté, co vážný zájemce složí rezervační jistinu na nemovitost, připravíme smlouvy, dohody, předávací protokoly, navrhneme vhodné způsoby financování.

ÚSCHOVA FINANCÍ

Můžeme zajistit úschovu peněz v notářské či advokátní úschově ( není v režii RK)

VYPRACUJEME "OCENĚNÍ NEMOVITOSTI " K DĚDICKÉMU ŘÍZENÍ - cena 1000 Kč/nemovitost

O REALITNÍ  KANCELÁŘI O REALITNÍ  KANCELÁŘI

V rámci dědického řízení budete notářem vyzváni o ocenění nemovitostí, které po zemřelém zůstaly. Ve většině případů se jedná o ocenění Tržní hodnoty, neboli Obvyklé ceny všech nemovitostí, které jsou v majetku zemřelého. Obvyklá cena je definována zákonem o oceňování majetku jako cena, která byla dosažena při prodejích stejného, popřípadě obdobného majetku, v danou dobu. Přitom se zohledňují všechny okolnosti, které mají na cenu vliv, avšak do její výše se nepromítají vlivy mimořádných okolností trhu, osobních poměrů, ani vliv zvláštní obliby. Z této definice je zřetelné, že znalec, nebo realitní kancelář, která ocenění provádí, musí znát velmi dobře trh v dané lokalitě. Na přesnosti vyčíslení přitom velmi záleží. V důsledku špatně stanovené ceny totiž může dojít k nesouhlasu, či neshodě dědiců.

Zajištění energetického štítku budovyProdáváte nemovitost a potřebujete průkaz energetické náročnosti budovy (PENB)?
Dle zákona č. 406/2000 Sb. musí mít prodávají průkaz již při nabídce nemovitosti v realitní kanceláři nebo inzertních médiích.O REALITNÍ  KANCELÁŘI


Naše realitní kancelář, Riva realitní a finanční kancelář, Malická 12, Plzeň zajišťuje prodej všech těchto nemovitostí. Pro kupujícího zajišťujeme i vyřízení hypotéky.

Pro další informace stačí jen zavolat na telefon 773 169 923 a domluvit si schůzku jak u nás v kanceláři, nebo přímo u našeho specialisty na Šumavě nebo v Chorvatsku .

Realitní kancelář Riva Reality Plzeň, Malická 12, http://www.riva-reality.cz/

vondrák
Realitní komora České Republiky